Розклад


Клуб залишає за собою право вносити зміни у розклад занять

Групові та авторські заняття

( Обов’язково запис на групові заняття за телефоном: (067) 000 03 25 )

Авторські класи (за додаткову плату та попереднім записом)

10
Максимальна кількість місць для занять з відповідним напрямком

ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
7:00
8:00
OnRamp
10
OnRamp
10
OnRamp
10
9:00
Fitness yoga
Pilates
Fitness yoga
Stretching
FitnessYoga
Open Crossfit
10:00
Fly yoga
6

Cycle Mix
10
Pole Dance
8

Fit Ball
Fly yoga
6

Step I
Pole Dance
8

Cycle mix
10
Fly yoga
6

Spinning Endurance
10
Fly yoga
6
Fitness yoga
11:00
Fitnes Mix

TRX
14
Cycle Rock Power
10
Fitnes Mix

Cycle Mix
10
ABT
Port De Bras

Functional tr.
Fitnes Mix
11:30
TRX
14
Pole Dance
8
TRX
14
Pole Dance
8
12:00
Bosu
14

Aerobic
Jumping
9
Body Sculpt
Jumping
9
Dance Mix
Fit Ball
13:00
Spinning recovery
10
Spinning Interval
10
Spinning Interval
10
FitnessYoga

Spinning recovery
10
Tabata
Самозахист для жінок
14:00
Fitnes yoga
Step 2
17:00
Port De Bras
TRX
14
18:30
TRX
14

Functional tr.
Fitnes mix
Pole Dance
8
Fitnes Mix
Pole Dance
8

Tabata
19:30
Spinning Interval
10

Fit Ball
Spinning I
10

Pole Dance
8
Aerobic
Step I
Pole Dance
8
Spinning I
20:30
Pole dance
8

Pilates
Dance mix
Бокc 18+

OnRamp
10
Pole dance
8

Cycle Rock Power
10

ABS+ Stretching
Fly yoga
6

Бокc 18+

ABS+ Stretching
OnRamp
10
Pole dance
8

Cycle Rock Power
10

Yoga

Групові заняття в басейні

( Обов’язково запис на групові заняття за телефоном: (067) 000 03 25 )

Авторські класи (за додаткову плату та попереднім записом)

10
Максимальна кількість місць для занять з відповідним напрямком

ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
8:30-9:15
Навчальне плавання 14+
15
Навчальне плавання 14+
15
11:10-11:55
Aqua Mix
15
Aqua Mix
15
12:00-12:45
Aqua Mix
15
13:00-13:45
Aqua Freestyle
15
Aqua Medium
15
18:00-18:45
Aqua Strong
15
19:00-19:30
Aqua Super Strong
15
Aqua Прес
15
20:00-20:45
Навчальне плавання 14+
15
Навчальне плавання 14+
15
Навчальне плавання 14+
15

Групові заняття в дитячому басейні

( Обов’язково запис на групові заняття за телефоном: (067) 000 03 25 )

Авторські класи (за додаткову плату та попереднім записом)

10
Максимальна кількість місць для занять з відповідним напрямком

ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
9.00-9.45
Teens (10-13р.)
14
10.00-10.45
Nemo (7-9р.)
14
10.30-11.00
Лайміки (5-6р.)
8
11.00-11.45
Teens (10-13р.)
14
12.00-12.30
Лайміки (3-4р.)
5
18.00-18.30
Лайміки (3-4р.)
5
18.00-18.45
Немо (7-9р.)
14
Немо (7-9р.)
14
18.30-19.00
Лайміки (5-6р.)
8

Розклад дитячих занять

( Обов’язково запис на групові заняття за телефоном: (067) 000 03 25 )

Авторські класи (за додаткову плату та попереднім записом)

10
Максимальна кількість місць для занять з відповідним напрямком

ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
9:00
Футті-лайм (3-4р.)
5
Футті-лайм (3-4р.)
5
Футті-лайм (пробне) (3-4р.)
5
10:00
Капоейра
14

Футті-лайм (4-5р.)
5
Кікбоксинг (6-12р.)
14
Капоейра
14

Футті-лайм (4-5р.)
5
Кікбоксинг (6-12р.)
14
Капоейра
14

Футті-лайм (пробне) (4-5р.)
5
10:30
Baby Fitness
Baby Fitness
Baby Fitness
11:00
Smart&Kids (до 3х р.)

Бокс (6-12р.)
14
Капоейра
14
Smart&Kids (до 3х р.)

Бокс (6-12р.)
14
Капоейра
14
Smart&Kids (до 3х р.)
8

Бокс (6-12р.)
14
13:00
Настільні ігри (7+)
8
14:00
TeensFit (10-13 р.)
Lime&Art (7-8р.)
8
15:00
Вечір настільних ігор (7+)
8
Lime&Art (3-5р.)
8
Lime&Art (5-6р.)
8
Sport drive (7-9р.)
Розумаха (3-6р.)
8
16:00
Дитячий фітнес (8-13р.)

Самбо
Super family (3-5р.)

Самбо
Л&Д (6-9 р.)
8

Дитячий фітнес (8-13р.)

Самбо
Самбо

Stretching (7-9р.)
Дитячий фітнес (8-13р.)

Самбо

KinderFit (7-9 р.)
Фреш-мейд (від 6р.)
8

Самбо

Капоейра
14
17:00
Stretching (10-13 р.)
Break Dance (9-13р.)
Кікбоксинг (12-17р.)
14

CrossFit Teens (10-13р.)
10

Fitness Games (7-9р.)
Хендмейд (від 6 р.)
8

Break Dance (9-13р.)

Fitness Games (10-13р.)
Кікбоксинг (12-17р.)
14

CrossFit Teens (10-13р.)
10
Break Dance (9-13р.)
17:30
Break Dance (5-9р.)
18:00
Break Dance (5-9р.)
Капоейра (5-8р.)
14

Danchall (5+)

Футті-лайм (3-4р.)
5
Спортивна боротьба (8-12р.)
14

Break Dance (5-9р.)
Капоейра (5-8р.)
14

Danchall (5+)

Футті-лайм (3-4р.)
5
Спортивна боротьба (8-12р.)
14
Danchall (5+)
18:45
Розумаха (3-6р.)
8

Бокc (13-17р.)
14
Бокc (13-17р.)
14
Бокc (13-17р.)
14
19:00
English.kids (7-9р.)
8

Ушу цигун (8-13р.)
10

Футті-лайм (4-5р.)
5
English kids (4-6р.)

Футті-лайм (4-5р.)
5

Дякуємо

Заявку успішно відправлено. Наш менеджер
зв'яжеться з Вами протягом 15 хвилин